سراسر وب

مقایسه مشخصات سخت افزاری آیفون ۷ و ۷ پلاس با برخی از برترین اسمارت فون های بازار

۱۷ شهریور ۱۳۹۵

اپل امروز از آخرین پیشرفت های آیفون پرده برداشت و محصولی را عرضه کرد که به ادعای خودش بهترین آیفون عرضه شده به بازار تا کنون است. پردازنده ی سریع تر، دوربین تازه، و چند بهبود جزئی ظاهری در محل قرارگیری آنتن و رنگ، از جمله تفاوت های آیفون های تازه با نسل های پیشین بوده اند. اما تمام این بهبود ها و ویژگی ها، به قیمت حذف جک ۳.۵ میلیمتری هدفون به دست آمده اند.

شرکت اپل همیشه در اعلام مشخصات دستگاه های خود با حساسیت خاصی عمل کرده است؛ با این حال ارزش اعداد و ارقامی مثل سرعت پردازنده، رم، و عمر باتری در مقایسه با تجربه ی کاربر، این روز ها از هر زمان دیگری کمتر شده است. با وجود تلفن هایی مثل گلکسی نوت ۷ که با وجود مشکلات به وجود آمده، از لحاظ اعداد و ارقام یاد شده سردمدار محسوب می شوند، واضح است که تجربه ی خوب در استفاده از یک تلفن هوشمند، از هر عنوان دیگری مثل سریع ترین پردازنده، بیشترین مگاپیکسل، یا بالاترین رزلوشن حیاتی تر است.

این، کم و بیش همان استراتژی محسوب می شود که اپل ظرف سال های اخیر با آیفون های قبلی خود دنبال کرده و دلیلی ندارد آیفون های جدید را در تحقق این هدف ناتوان فرض کنیم.

اما با وجود آنکه آمار و ارقام خالی در دنیای امروز تنها نیمی از داستان محسوب می شوند، دیدن و مقایسه ی این اعداد هنوز جذاب است. در جدول زیر، مشخصات فنی و سخت افزاری آیفون ۷ و ۷ پلاس را دوشادوش برخی از برترین اسمارت فون های موجود در بازار می بینید تا بتوانید دقیقاً به آنچه که در این تلفن های هوشمند به کار گرفته شده اشراف داشته باشید.

مقایسه مشخصات سخت افزاری آیفون ۷ و ۷ پلاس با برخی از برترین اسمارت فون های بازار

The post مقایسه مشخصات سخت افزاری آیفون ۷ و ۷ پلاس با برخی از برترین اسمارت فون های بازار appeared first on دیجیاتو.