سراسر وب

معرفی بازی Circuroid؛ ترکیبی عجیب از سادگی و هیجان

۱۸ شهریور ۱۳۹۵

کنفرانس دیشب اپل را دیدید؟ یکی از بزرگترین سورپرایزهای این رویداد را می توانیم حضور میاموتو افسانه ای روی استیج بنامیم. او که با معرفی نخستین عنوان از فرنچایز نینتندو روی اسمارت فون ها توانست یکی از بمب های کنفرانس را به نام خودش بزند، هنگام تجربه Super Mario Run به نکته جالبی اشاره کرد؛ می توانید ماریو را با یک دست و هنگام حرکت انجام دهید.

طبیعتا شنیدن چنین حرف هایی هیجان انگیز است. چون به خاطر دغدغه های فکری این روزها، بیشتر مردم خواهان تجربه هایی ساده هستند. Super Mario Run هم یکی از همین بازی ها خواهد بود. با این وجود ساخته نینتندو اولین عنوانی به شمار نمی رود که تنها به یک دست نیاز داشته باشد. پیشتر هم شاهد اپلیکیشن های هیجان انگیزی بوده ایم که به موفقیت های گوناگونی دست پیدا کردند.

معرفی بازی Circuroid؛ ترکیبی عجیب از سادگی و هیجان

اگر خسته شدید، کافی است انگشت خود را از روی صفحه لمسی بردارید تا بازی بایستد. همه چیز کنار هم قرار داده شده اند تا بیشترین لذت ممکن را ببرید.

Circuroid که این هفته به انتشار رسید را می توانیم به جرگه همین عناوین بفرستیم. واقعا ترکیب عجیبی است؛ سادگی و هیجان با هم را می گوییم. چون با محدودیت موجود، بازیکن تجربه ای خواهد داشت که می تواند به او انرژی دهد. بیایید از مقدمه چینی های گوناگون فاصله بگیریم و به معرفی ساخته Big Frost Games بپردازیم. Circuroid یک عنوان رکوردی به شمار رفته و بازیکن باید سعی کند تا بیشترین امتیاز ممکن را به دست بیاورد.

بنابراین خبری از مرحله های گوناگون نیست و تنها شاهد یک محیط خواهید بود. بازیکن هم نقش پیکانی را داشته و با پرتاب تیرهایی نباید اجازه دهد تا سنگ های سبز رنگ از دایره بگذرند. تمام توضیحات پیرامون بخش گیم پلی به همین یک جمله ختم می شوند. شاید با خود بگویید چنین مکانیزم هایی پس از چندین ساعت تازگی گذشته را نداشته و نمی توانند همچنان مخاطب را سرگرم نمایند.

معرفی بازی Circuroid؛ ترکیبی عجیب از سادگی و هیجان

خوشبختانه دوربین ثابت نبوده و با چرخش پیکان حرکت می کند. چنین المانی توانسته پویایی بیشتری به Circuroid بیافزاید.

جدا از این که Circuroid به خاطر گیم پلی سرعتی و رکوردی اش بازیکن ها را روزها معتاد خود می کند، استودیو سازنده توانسته با اضافه سازی بخش سطح یا Level ارزش تکرار ساخته خود را افزایش دهد. بنابراین با پیشرفت، می توانید قدرت های جدیدی به دست آورده و هنگام مبارزه از آن ها استفاده کنید. از نگاه دیداری می توانیم بگوییم که Circuroid توانسته به ترکیب جالبی از استانداردهای دیروزی و امروزی برسد.

با وجود این که محیط مشابه عناوین آرکید دهه هشتاد است ولی آبجکت ها یا پس زمینه به بازی های امروزی شباهت دارند. جالب اینجاست که موسیقی هم همین رویه را پیش گرفته است. بنابراین Circuroid می تواند احساسات نوستالژی بازیکن های قدیمی را برانگیزد. برای سخن پایانی باید بگوییم ساخته Big Frost Games یکی از بهترین عناوین ساده و هیجان انگیز به شمار می رود. اگر خواهان چنین بازی هایی هستید، Circuroid را از دست ندهید.

معرفی بازی Circuroid؛ ترکیبی عجیب از سادگی و هیجان
  • Circuroid
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Big Frost Games
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۳٫۸ / ۳۱ مگابایت

The post معرفی بازی Circuroid؛ ترکیبی عجیب از سادگی و هیجان appeared first on دیجیاتو.