سراسر وب

سامسونگ تا آماده شدن مدل های سالم نوت ۷، یک موبایل گلکسی J به مشتریانش قرض می دهد

۲۰ شهریور ۱۳۹۵

یکی از بزرگترین مسائلی که سبب می شود دارندگان واحدهای آسیب پذیر گلکسی نوت ۷، نسبت به تعویض موبایل خود ممانعت ورزند، نگرانی از این است که نمی توانند به صورت آنی واحدی سالم دریافت کنند و باید چند هفته تا دریافت مجدد اسمارت فون خود منتظر باقی مانند. حالا سامسونگ برای این نگرانی چاره ای اندیشیده و از برنامه معاوضه جدید خود رونمایی کرده است.

کمپانی کره ای حالا دو گزینه پیش روی مشتریان خود گذاشته است. اولین گزینه، تحویل دادن موبایل آسیب پذیر و دریافت موقت یکی از مدل های سری موبایل گلکسی J است؛ در این صورت، بعد از آماده شدن واحدهای جدید گلکسی نوت ۷، کاربران می توانند موبایل گلکسی J مورد اشاره را به سامسونگ پس داده و واحد سالم نوت ۷ را دریافت نماید.

گزینه بعدی سامسونگ نیز آن است که کاربران با تحویل دادن گلکسی نوت ۷ خود، یکی از دو موبایل گلکسی اس ۷ یا گلکسی اس ۷ اج را به دلخواه دریافت کنند و مابه التفاوت قیمت نوت ۷ با این دو موبایل نیز به آنها پرداخته خواهد شد.در نظر داشته باشید که اخیراً یکی از موبایل های گلکسی اس ۷ اج سامسونگ نیز در جیب شخصی آتش گرفت و پای سامسونگ را به دادگاه باز کرد.

علاوه بر این، افرادی که در برنامه معاوضه سامسونگ مشارکت کنند، مبلغ ۲۵ دلار را به عنوان غرامت در قالب وجه نقد یا گیفت کارت دریافت خواهند نمود. ضمناً باید اشاره کرد که به گفته کمیسیون امنیت محصولات مصرف کنندگان ایالات متحده (CPSC)، این سازمان در حال همکاری با سامسونگ است تا فراخوانی رسمی برای تعویض واحدهای آسیب پذیر نوت ۷ منتشر شود.

در هر صورت، سامسونگ از مشتریان خود خواسته که به هیچ وجه ریسک های موبایل گلکسی نوت ۷ را به جان نخرند و هرچه سریعتر نسبت به تعویض آنها اقدام نمایند. با توجه به برنامه معاوضه جدید کره ای ها نیز دیگر دلیلی وجود ندارد که دارندگان این فبلت پرچمدار، از تعویض موبایل خود ممانعت ورزند.

The post سامسونگ تا آماده شدن مدل های سالم نوت ۷، یک موبایل گلکسی J به مشتریانش قرض می دهد appeared first on دیجیاتو.