سراسر وب

ال جی دو موبایل X5 و X Skin را معرفی کرد

۱۵ تیر ۱۳۹۵

شرکت ال جی امروز در وطن خود از دو تلفن هوشمند سری X با نام های X5 و X Skin پرده برداشته که می توان آنها را در دسته بندی اقتصادی جای داد. نکته مثبت ماجرا البته اینجاست که ال جی هر دو موبایل مذکور را به اندروید مارشملو مجهز کرده است.

در مورد X5 باید گفت که این تلفن هوشمند نمایشگری ۵.۵. اینچی با رزولوشن HD دارد. با دو گیگابایت حافظه رم همراه شده و دارای یک چیپست مجتمع نامشخص بوده که تنها می دانیم در آن، یک پردازنده ۴ هسته ای با فرکانس کاری ۱.۳ گیگاهرتز مشغول به کار است.

ال جی دو موبایل X5 و X Skin را معرفی کرد

ال جی برای این موبایل یک باتری ۲۸۰۰ میلی آمپری انتخاب کرده و دوربین های آن نیز دارای دو سنسور ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی هستند.

این موبایل که در حدود ۱۷۰ دلار قیمت گذاری شده، ابعادی برابر با ۱۵۱.۶ در ۷۶.۹ در ۷.۲ میلیمتر دارد در حالی که وزن آن به ۱۳۳ گرم می رسد.

اما X Skin اندکی جمع‌وجور تر بوده و دارای یک نمایشگر ۵ اینچ با همان رزولوشن HD است. حافظه رم اندکی کمتر شده و به ۱.۵ گیگابایت رسیده. اینطور که پیداست X Skin نیز از همان چیپست گمنام بهره می گیرد چرا که مشخصات پردازنده با X5 یکسان است.

ال جی دو موبایل X5 و X Skin را معرفی کرد

این موبایل دارای دو دوربین ۸ و ۵ مگاپیکسلی است و یک باتری ۲۱۰۰ میلی آمپری تامین انرژی اش را بر عهده دارد. ابعاد آن نیز ۱۴۴.۸ در ۷۱.۴ در ۶.۹ میلیمتر بوده و وزن آن تنها ۱۲۲ گرم اعلام شده است. ال جی قیمت X Skin را ۲۰۰ دلار اعلام کرده ولی بیان ننموده که آیا دو تلفن هوشمند مورد بحث را در خارج از خاک کره جنونی نیز به فروش خواهند رسید یا خیر.

The post ال جی دو موبایل X5 و X Skin را معرفی کرد appeared first on دیجیاتو.